Vitajte na oficiálnej webstránke Klubu nespravodlivo plešatých ! --- Lepšie je byť plešatý a zdravý, ako vlasatý a chorý !

Úvodom tohto čítania na tejto stránke Vás vítam. Čo povedať ale na úvod. Asi len toľko, aby ste tu našli pre seba to čo hľadáte. V prvom rade vlastné sebavedomie, lebo prísť o svoju okrasu istotne nie je pre nikoho príjemné. Preto sme tu my, ktorí tento úbytok už máme za sebou a sme na to patrične hrdí. Začiatky istotne neboli ľahké, ale zvládli sme to. Ako ubúdalo vlasov,tak pribúdal rozum na rozličné vylomeniny. Sebavedomie sa pokúšame vrátiť všetkým tým, ktorí sa hodili na túto plešatú vlnu. Organizujeme rôzne kultúrno-spoločenské akcie, kde nechýba zmysel pre srandu a humor. A to je vlastne to prečo nás ľudia majú radi. Rozosievame dobrú náladu všade tam kde sa objavíme, hoci to na nás nie je vidno. Robíme rôzne výstavy kresleného humoru, turistické pochody, futbalové turnaje a pod. Pod plešatou hlavičkou vystupuje aj Holovlasé divadlo Jozefa Webera, futbalový tím FC PLEŠINA KNP, ktorý chce skončiť na každom turnaji na poslednom mieste, na turisticko-pivnom pochode KUKANOVA DESINA obsadzujeme čelné pozície,pretože rozrážame penu. Vyvrcholenie nášho snaženia býva vždy, keď sa nám zachce organizovať súťaž MR.PLEŠINA na kalendárny rok, kedy sa daná súťaž uskutočnila. Pre súťažiacich je vždy pripravených niekoľko zákerných disciplín, promenáda v slipoch a všetko to nakoniec ohodnotí ženská odporná porota. Takže neváhaj a pridaj sa k nám. Asi všetko o klube sa tu možno dozviete a ak nie, tak nás navštívte na nejakej akcii o ktorej by ste sa tu niekde mohli aj dočítať. 

S pozdravom do pekného plešatenia Vám praje vyžrebovaný výkonný predseda KNP Romi Farkaš.

História súťaže Mr.Plešina

Tak ako majú svoju súťaž ženy, tak aj my plešatí máme svoju výročnú súťaž. Je to vlastne paródia na rôzne súťaže Miss, ktoré sa hojne vyskytujú na Slovensku. Súťažia vždy dobrovoľníci z radov plešatých. Súťažiaci sú vystavený rozličným disciplínam, ako napr. jedenie čokolády, pitie mlieka, protestná hladovka a najmä promenáda v slipoch. Na vyhlásenie výsledkov dozerá statný notár, ktorý vyhlási ženská odborná porota zložená zo zástupkyň sponzorov, novinárskej a umeleckej obce. Takže, keď sa opäť nájdu dobrovoľníci ochtoní súťažiť a najmä obetní sponzori, ktorí pustia perie a euráče, tak bude aj Mr. Plešina.

ROK 1. 2. 3. SYMPATIA BANDERO CHLPÁČ
2006 Vlado Žitňanský Milan Palčisko Jaroslav Fabián Emil Juraj    
2002 Ján Púčik Gejša Póda Palo Karrel Ján Púčik Ján Púčik Milan Palčisko
2000 Anton Pagáč Palo Karrel Ján Púčik Roman Farkaš Leo Kužela Vlado Žitňanský
1999 Peter Krajčovič Vlado Žitňanský Anton Pagáč Palo Karell Milan Dragula Stanislav Moško
1998 Ján Púčik Jozef Richter Braňo Adamkovič      
1997 Roman Farkaš Palo Karrel Willy Webber   Leo Kužela Willy Webber
1996 Ivan Szabo Ctibor Števovič Marián Fatura      
1995 Robert Somogyi Leo Kužela+Willy Webber Palo Karrel      

 

free counters